Rekonstrukce ulic na Dubí jde do finále

Rekonstrukce ulic na Dubí - aktuální informace

V současné době intenzivně probíhá rekonstrukce v horních ulicích v Raušarových sadech – „na Dubí“. Město Blovice si od zhotovitele – firmy BIGGEST Construct s.r.o. převzalo obnovenou kanalizaci v hodnotě bezmála 2 mil.Kč bez DPH. Nyní probíhají dokončovací práce na obrubnících. Při hutnících zkouškách se zjistila nízká únosnost podloží, muselo se navést větší množství drceného kameniva. S vyšší cenou za materiál se město jako investor musí vyrovnat z rezerv rozpočtu na rok 2019. Padl i původní předpoklad, že budou stávající chodníky jen lokálně opraveny, usoudili jsme v Radě města Blovice, že se chodníky kompletně předláždí. Omlouváme se za omezení provozu i o nadcházejícím prodlouženém víkendu. Zhotovitel slíbil, že budou práce probíhat i ve svátky. Dobrou zprávou je, že první vrstva asfaltu se pokládá již 29.října. Termín dokončení oprav komunikací je stanoven do 15.listopadu 2019.

Ing. Michal Hodek, místostarosta města Blovice

Datum vložení: 21. 10. 2019 16:09