Mateřská škola Blovice obnovuje provoz

otevíráme 25.5.2020

Vážení rodiče,

oznamujeme vám, že Mateřská škola Blovice obnovuje svůj provoz od pondělí 25.5.2020. Žádáme Vás, abyste jste nejpozději do středy 20.5. 2020 potvrdili zájem o účast vašeho dítěte na e-mail: materska.skola.blovice@seznam.cz. Jedná se o období 25.5. – 30.6. 2020. Průzkum je prováděn z důvodu omezené kapacity školy, která je limitována počtem pedagogů, který se snížil o zaměstnance v rizikové skupině. Bude-li zájem o přítomnost dětí přesahovat personální možnosti školy, rozhodne ředitel školy o zařazení dětí do předškolního vzdělávání podle stanovených kritérií.

Podmínky provozu MŠ Blovice v období dodržování epidemiologických opatření

Při prvním vstupu do školy předkládá zákonný zástupce dítěte „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“ viz. tiskopisy ke stažení na našich webových stránkách www.ms-blovice.cz. Dále budou k dispozici u hlavních vchodů, kde je možné je podepsat před vstupem do školy.

Obecná pravidla chování a hygienická opatření budou aktuálně zveřejněna s otevřením školy ve vazbě na pokyny a doporučení na centrální úrovni.

Datum vložení: 13. 5. 2020 11:40
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2020 11:33