Investice do polikliniky

poliklinika

Investice města Blovice do polikliniky

Město Blovice realizovalo v poslední době několik opatření na zvýšení komfortu pro uživatele polikliniky, jejíž je majitelem. Pro snadnější orientaci jsme před několika měsíci za pomocí blovické společnosti ARTEO CZ s.r.o. umístili před budovou i uvnitř nové orientační cedule s aktualizovanými údaji na lékařské ordinace. Dalším opatřením bylo zlepšení komfortu na chirurgii. Zde jsme s pomocí fy Oknamont Nepomuk instalovali nové žaluzie a sítě do oken. Na první pohled již dosloužily původní lavice a židle, proto jsme se rozhodli pro jejich výměnu. Blovická firma Jaroslava Roudová dodala do několika čekáren nové multisedáky. Cena činila bezmála 87 tis.Kč bez DPH. S pomocí malířské firmy Pavla Krále bude v čekárnách nově opravena omítka a vymalováno. Samostatnou akcí je propojení ordinací optickým kabelem. Návštěvníci se mohou těšit dále na zavedení wi-fi signálu po celé budově polikliniky. Stavební přípravu v suterénu máme již za sebou. Město Blovice uzavřelo na tuto akci smlouvu o dílo se spol. BLUEPEOPLE s.r.o., která provede rozvod strukturované optické kabeláže a wi-fi připojení do konce letošního roku za cenu 241.785,-Kč bez DPH. Ve spolupráci s lékaři a pro zlepšení prostředí pro návštěvníky polikliniky hodlá město Blovice do této budovy nadále investovat.

Ing. Michal Hodek, místostarosta města Blovice

Datum vložení: 4. 11. 2019 14:23