Vyhodnocení programu Ministerstva kultury ČR Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností v roce 2017

Město Blovice přijalo počátkem roku 2017 spolupráci s Ministerstvem kultury ČR (dále jen „ministerstvo“)  při administraci dotačního programu Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností a byla mu přidělena kvóta ve výši 388 000 Kč, která byla stanovena dle počtu kulturních památek, na něž se může podpora vztahovat.

Dle vyhlášených Zásad pro užití neinvestičních prostředků z rozpočtu ministerstva stanovených pro program Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností bylo možné vyhlásit dvě základní kola a jedno doplňkové. Město Blovice ponechalo celou kvótu pro druhé kolo s uzávěrkou podání žádostí 30. 04. 2017.

V daném termínu podali žádost o příspěvek tři žadatelé. Žádosti byly posouzeny a kompletní podklady byly zaslány ve stanoveném termínu na ministerstvo. Po projednání žádostí na ministerstvu byla ve správním řízení vydána rozhodnutí o přidělení příspěvků. Kvóta stanovená pro obec s rozšířenou působností Blovice byla stoprocentně využita.

Datum vložení: 14. 11. 2018 14:39
Datum poslední aktualizace: 14. 11. 2018 14:40