Informace o omezení provozu v Sýkorově ulici

Informujeme občany a návštěvníky Blovic, že je v návaznosti na probíhající stavební akci „Blovice – autobusové nádraží Sýkorova ulice„ velmi omezen provoz v Sýkorově ulici na nádraží a přilehlých komunikacích Jirotova a Bečvářova. Místa jsou označena dopravním značením schváleným Policií ČR. Pro autobusovou dopravu byla zřízena náhradní zastávka naproti prodejně p.Cinkové. Vozidla veřejné autobusové dopravy parkují v areálu bývalé firmy LEKOV, jezdí ulicí Bečvářovou, Jirotovou ulicí., kde je instalován vhledem k šířce vozovky zákaz stání. Obyvatelé bytového domu Sýkorova 710/711 mohou využívat k příjezdu a parkování Palackého ulici. Rovněž vývoz odpadů pro bytový dům a nádražní budovu bude zřízen z Palackého ulice. Cestující vlakové a autobusové dopravy mohou dočasně parkovat v Sýkorově ulici za železničním přejezdem, dále mohou využít volné plochy v Raušarových sadech a v ulici U nádraží a Husova. Do Sýkorovy ulice v úseku od Jirotovy ulice směrem k nádražní budově je povolen vjezd pouze vozidlům stavby. Vozidla kamionové dopravy nemají do Sýkorovy ulice vjezd povolen. Situaci bude monitorovat Policie ČR i Městská policie Blovice. Z důvodu bezpečnosti je zakázán přístup k nádražní budově Palackého ulicí, pro příchod na nádraží použijte přístup Družstevní, Jirotovou a Husovou ulicí. Telefonní kontakt na zhotovitele je: p.Boukal. Tel. 733 601 438.

Omlouváme se za dočasné omezení a komplikace.

Ing. Michal Hodek, místostarosta města Blovice

Datum vložení: 24. 4. 2019 16:06