Informace pro občany - Oznámení o geodetických pracích ve městě Blovice a okolí

trasy CEZ

Informace pro občany - Oznámení o geodetických pracích ve městě Blovice a okolí

Dne 10. 10. 2019 budou zahájeny vytyčovací a geodetické práce na akci zpřesňování kabelových tras NN pro ČEZ Distribuce a.s. v lokalitě katastrálního území Blovice. Práce zahrnují vyznačení požadovaných tras kabelů NN na terénu ekologickou signalizační barvou, která by na zpevněných plochách (asfalt, beton, dlažba) měla vydržet cca 1 měsíc (dle udání výrobce) a na ostatních površích (tráva, písek) cca 2 měsíce, zde budou použity barvy s delší trvanlivostí. Následné bude provedeno geodetické zaměření. Práce budou ukončeny nejpozději do 31. 10 2019 nebo dle klimatických podmínek. Jedná se cca o 13 km kabelových tras, některé kabelové trasy vedou po soukromých pozemcích. V přiloženém souboru jsou kabelové trasy vyznačeny červenou linií.

trasy CEZ

Zobrazení tras ČEZ ve formátu PDF zde ke stažení