Blovice jsou součástí mobilní aplikace V OBRAZE

Informace z webu města lze pohodlně nalézt v mobilní aplikaci.

V obraze

Představujeme naší novou službu pro občany a návštěvníky našeho města. Služba je součástí připravovaného projektu, jenž si klade za cíl usnadnění informovanosti občanů o dění ve městě. V moderní době desítek komunikačních kanálů je pro jednotlivce prakticky nemožné sledovat nepřetržitě každý z nich. Město Blovice se snaží již delší dobu vymýšlet způsoby, jak dostávat důležité informace ke svým občanům, kteří o ně jeví zájem. Základním kamenem projektu jsou běžné a zákonem uložené formy publikování informací, jakými jsou úřední deska a internetové stránky města. V současné době potkáme jen velmi málo lidí, kteří by nevlastnili alespoň e-mailovou schránku, nebo chytrý telefon. I mezi seniory se již tyto téměř standardy dnešní doby velmi rychle rozšiřují a tito se již neomezují pouze na telefonické a osobní získávání informací z úřadu. Dalším logickým stavebním kamenem projektu je zasílání informací e-mailem zaregistrovaným zájemcům. Touto cestou se šíří především důležité informace, jako je například plánovaná odstávka dodávky elektrické energie apod. Zájemci o informace se mohou registrovat na webových stránkách města.

Chcete být informování o aktualitách z našeho webu? Chcete mít k dispozici důležité informace z města ve vašem chytrém telefonu? Právě pro vás je určena naše nová mobilní aplikace – V OBRAZE. Aplikace vám přináší přehled aktualit z webu našeho města, upozorní vás na nově vložené zprávy, dozvíte se včas o pořádaných akcích, můžete si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce. Co lze sledovat? K dispozici jsou kulturní a sportovní akce, fotogalerie a aktuality. Co je potřeba k jejímu stažení? Stačí mít chytrý telefon s operačním systémem Android či iOS a přístup na internet. Aplikaci lze stáhnout zdarma na Google play nebo App store. Odkazy a QR kódy pro stažení lze nalézt také na stránkách města www.blovice-mesto.cz .

Ing. Michal Hodek, místostarosta města; Ondřej Wild – vedoucí odd. informatiky MěÚ Blovice

Datum vložení: 31. 1. 2017 16:17
Datum poslední aktualizace: 21. 3. 2019 9:38