rozšířené vyhledávání
Blovice

Blovice na facebooku

Již několik měsíců je město Blovice na facebooku. Stránky informují o kulturním, společenském a investičním dění v Blovicích. Přinášejí také zajímavosti z Blovic. Naleznete zde i aktuální a přehledný kalendář akcí a událostí.

Odkaz: www.facebook.com/Blovice.mesto.cz

Město Blovice nově spustilo mobilní verzi oficiálních internetových stránek pro „chytré telefony“. V chytrých telefonech se Vám stránky města v mobilní verzi objeví automaticky. Pokud se chcete podívat na mobilní verzi doma u počítače, klikněte na odkaz v pravé části obrazovky.

Někteří si možná kladete otázku: „Jedná se o oficiální či neoficiální stránky města Blovice na facebooku? ANO či NE?“

 

Má to své dva pohledy:

•             ANO, stránky města na facebooku jsou oficiální. Používají oficiální znak města, schválený PS ČR, a všechny informace, které se zde nachází, jsou z ověřených zdrojů. Stránky na facebooku vznikly také díky spolupráci se starostou města a tajemníkem. Z tohoto vyplývá, že informace jsou kvalitní, skutečné a relevantní.

•             NE, stránky města na facebooku nejsou oficiální z pohledu oficiálního komunikačního kanálu. Pokud bychom facebookové stránky brali jako oficiální komunikační kanál, tak by se na stránkách objevovaly informace typu „dražební vyhlášky (z úřední desky), stavební povolení (z úřední desky), zprávy z různých odborů (životní, sociálních věcí, apod.). Pokud by se tyto informace objevovali na facebookových stránkách, byly by tyto stránky přeplněny a ztratily by svůj účel.

 

Z výše uvedeného tedy vyplývá: „Jedná se o stránky města na sociální síti, v rovině informačního a kulturního předmětu.“

Případné dotazy, náměty či připomínky směřujte na správce profilu Město Blovice: Daniel Šlajs /d.slajs(at)seznam.cz/“

Datum vložení: 12. 9. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 28. 3. 2017 3:35
Autor:

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Univerzální překladač

Překlad (translations)