Informace pro občany - konzultační dny s Národním památkovým ústavem

památková péče

Informujeme občany, že dne 28. dubna 2011 od 11:00 do 13:00 bude v kanceláři oddělení školství a památkové péče přítomen pracovník Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Plzni a bude spolu s pracovníkem památkové péče Městského úřadu Blovice poskytovat informace týkající se prací na obnově nemovitých kulturních památek, nepamátkových objektů v zónách, terénních úpravách, kácení či výsadbě dřevin v památkových zónách apod.

Tyto konzultační hodiny se budou konat každý týden ve čtvrtek mezi 11:00 a 13:00 hodinou s tím, že v liché týdny budou probíhat v kanceláři oddělení školství a památkové péče na Městském úřadě Blovice a v sudé týdny na Městském úřadě ve Spáleném Poříčí.

Zájemci se mohou informovat, případně i objednat na telefoním čísle: 371 516 166 - Mgr. Kateřina Hájková

Datum vložení: 13. 4. 2011 0:00
Datum poslední aktualizace: 23. 10. 2023 6:54