Zprávy z radnice - Změny v režimu sběrného dvora

Změny v režimu sběrného dvora

Od 1. ledna 2013 došlo k několika změnám v režimu sběrného dvora v Blovicích.

Kromě změny provozních podmínek a úpravy ceníku došlo i k následujícím změnám:

Od 1.1.2013 mohou zdarma (s výjimkou pneumatik a objemného odpadu - viz ceník) odkládat odpad do sběrného dvora pouze občané města Blovic a přilehlých obcí.

Pro kontrolu oprávnění je třeba vždy předložit občanský průkaz a potvrzení o úhradě místního poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů za příslušný rok.

Do sběrného dvora nelze ukládat stavební suť. K ukládání suti slouží recyklační centrum stavebních odpadů AZS 98 s.r.o. v Blovicích – Bohušově.

Právnické a fyzické osoby oprávněné k podnikání si likvidaci odpadu mohou smluvně sjednat s provozovatelem sběrného dvora – Západočeské komunální služby a.s., Plzeň, Koterovská 522, tel. 377 152 150, 377 983 588.

Datum vložení: 4. 1. 2013 0:00