Zprávy z radnice - Mimořádný svoz papíru a plastů

Mimořádný svoz papíru a plastů 1

bude provedeno v sobotu 20.března

Dovolujeme si Vás touto cestou informovat o nutnosti mimořádné změny svozu tříděných odpadů (papír + plast) v 11. kal. týdnu 2021.

S ohledem na provozní omezení, zjištěním pozitivního testu na COVID – 19 u svozové osádky, zajišťující svozy tříděných odpadů pro Město Blovice, bude svoz odpadu zajištěn v náhradním termínu, v sobotu 20. 3. 2021

Tím, že svoz odpadu (obsluha) sběrných nádob bude zajištěn prostřednictvím suplující svozové osádky, předem se omlouváme za případné komplikace se svozem odpadu. Pokud by došlo k „nějakému“ neobsloužení sběrných nádob v požadovaném rozsahu, bude  z naší strany zajištěna náprava.

V případě potřeby nás prosím kontaktujte na email: lucie.skladana@ave.cz , obchod.plzen@ave.cz

Datum vložení: 18. 3. 2021 13:15
Autor: město Blovice, AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.