Zprávy z radnice - Město Blovice přihlásilo své webové stránky do soutěže Zlatý Erb 2012

Město Blovice se již po několikáté účastní soutěže o nejlepší webovou prezentaci měst a obcí Zlatý Erb.

Město Blovice se již po několikáté účastní soutěže o nejlepší webovou prezentaci měst a obcí Zlatý Erb. V letošním roce byl vyhlášen již 14. ročník této soutěže. Město Blovice v minulých letech dosáhlo výborných výsledků, když například v roce 2010 vyhrálo 1. cenu v krajském kole kategorie měst a postoupilo do celostátního finále.

Děkujeme za Vaše hlasy v soutěži o cenu veřejnosti v minulých ročnících a těšíme se, že stránky našeho města podpoříte v hojném počtu i letos. Hlasování provedete po kliknutí na ikonku v levém sloupci webu.

Děkujeme!

Datum vložení: 27. 1. 2012 0:00