Zprávy z radnice - Dotazník - Mikroregion Úslava

Dotazník - Mikroregion Úslava

Vážení občané,

naše obec ve spolupráci s místní akční skupinou Občanské sdružení Aktivios a dalšími obcemi, neziskovými organizacemi, církvemi, podnikateli, zemědělci a Vámi občany připravuje velkou Integrovanou strategii rozvoje území – tj. mimo jiné jakýsi smysluplný plán projektů, které bychom měli pak společně realizovat v letech 2014-2020.

Práce na společném dokumentu – Integrované strategii rozvoje území MAS Občanské sdružení Aktivios pro období 2014–2020 byla zahájeny již v minulém roce. Strategie má Vaše představy a potřeby zdokumentovat a následně je pomoci uskutečnit za přispění finančních prostředků z EU.

Máte tedy jedinečnou příležitost aktivně se podílet na rozvoji vaší obce.  Napište nám, co byste chtěli ve vaší obci zlepšit, co zachovat, co podpořit, co byste rádi změnili a jak k tomu můžete přispět zrovna vy.
Prostřednictvím dotazníku vás prosíme o váš názor, jakým směrem by se měl zaměřit rozvoj naší obce do roku 2020. Při ručním vyplňování dotazníku odpovědi na otázky zakřížkujte nebo zakroužkujte. Při elektronickém vyplňování dotazníku jednoduše zvolenou odpověď zaškrtněte pomocí kliknutí na levé tlačítko myši. Je možné psát i vlastní text; velikost vpisovaného textu není omezena. Můžete označit více odpovědí na jednu otázku. Elektronickou verzi dotazníku najdete na webových stránkách Občanského sdružení Aktivios: www.mas-aktivios.cz  (elektronickou verzi dotazníku si stáhněte na svůj počítač a teprve poté vyplňte a uložte).

Vyplněný dotazník, prosím, odevzdejte do 31. března 2013, a to: v papírové podobě do sídla Občanského sdružení Aktivios (Nezdice 46, 334 01 Přeštice) nebo na Městský úřad Blovice. V elektronické podobě možno zaslat na e-mailovou adresu info@mas-aktivios.cz.

Všechna data získaná tímto dotazováním budou zpracována a poskytnuta jednotlivým obcím, mikroregionům a budou sloužit k tvorbě nové Integrované strategie rozvoje území.

Děkujeme za Váš čas a ochotu k vyplnění dotazníku!

Dotazník  zde ke stažení

Datum vložení: 1. 3. 2013 0:00