Upozornění pro občany - provoz MěÚ Blovice

Provoz MěÚ Blovice

Vážení klienti,

s odkazem na usnesení Vlády ČR č. 125 ze dne 14.02.2021 týkající se vyhlášení nouzového stavu z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s výskytem koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky a v souladu s navazujícím usnesením č. 128 Vás žádáme zvažovat každou osobní návštěvu na jednotlivých pracovištích Městského úřadu, a pokud možno upřednostnit bezkontaktní styk telefon, datovou schránku nebo e-mail.

Rozsah úředních hodin zůstává nezměněn a je zveřejněn na oficiálních stránkách města: mestsky-urad/zakladni-informace/.  Podatelna MěÚ je pro veřejnost otevřena všechny pracovní dny v týdnu a ostatní pracoviště dle původního dlouhodobě zveřejněného  rozsahu.

V případě nezbytnosti návštěvy doporučujeme předchozí telefonickou objednávku Telefonní spojení na jednotlivé pracovníky a jejich emailové adresy jsou uvedeny na webových stránkách města Blovice v sekci kontakty.

V případě nutné návštěvy prosíme vstupujte na pracoviště úřadu jednotlivě. Volný pohyb po jednotlivých budovách je omezen na nezbytně nutné prostory za současného dodržování všech opatření k zajištění ochrany zdraví. Klient musí mít vlastní roušku nebo respirátor a  použít při vstupu na úřad dezinfekční prostředky.

Při placení místních a správních poplatků upřednostňujeme bezhotovostní platby.

Prosíme o dodržování bezpečných rozestupů a pravidel hygieny. Pokud máte jakékoliv příznaky respiračního onemocnění, cestu na městský úřad raději odložte!

O dalších úpravách Vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme za pochopení a respektování přijatých opatření.

Datum vložení: 16. 2. 2021 6:39
Datum poslední aktualizace: 17. 2. 2021 16:48