
Stavba na střeše polikliniky
Město Blovice zahájilo s vybraným zhotovitelem ELEKTRO-ŠTAIF s.r.o. novou investiční akci "FVE Blovice". Na střeše budovy polikliniky v Blovicích instalujeme fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 37 kWp doplněnou o bateriové úložiště o velikosti 20kWh. Uživatelé budovy tj. lékařské ordinace a další nájemci se tak dočkají ještě letos nižších úhrad za elektrickou energii. Předpokládaná úspora činí desítky procent. Vyrobená energie bude primárně spotřebovaná v poliklinice. V případě přebytků elektřiny budeme uplatňovat sdílení na budovu radnice. Investiční akce má rozpočet 1,2 milionu korun a bude hotova v řádu několika týdnů.
Omluvte prosím omezení provozu.
Datum poslední aktualizace: 29. 5. 2026 11:05
