Kompostéry do domácností

Kompostéry do domácností 1

Smlouvy a kompostéry budou k dispozici od 16.srpna

Vážení spoluobčané, město Blovice se v loňském roce zapojilo do společného projektu Mikroregionu Úslava s názvem „Kompostéry do domácností Mikroregionu Úslava“. Žádost na pořízení kompostérů do 11 obcí Mikroregionu Úslava byla úspěšná a na konci loňského roku byla schválena k podpoře z Operačního programu životní prostředí. V současné době již má město Blovice plastové kompostéry k dispozici (dříve avizované dřevěné kompostéry k dispozici nebudou).

Dovolujeme si Vás informovat, že je nutné mezi Vámi a městem Blovice uzavřít smlouvu o výpůjčce.
Po jejím uzavření si bude možné kompostér/y vyzvednout ve Sběrném dvoře v Blovicích (Luční ulice, Blovice) v termínu od 16.08.2021 v odpoledních hodinách otvírací doby sběrného dvora, tj. od 15:00 do 17:00 h. Pro vydání kompostéru bude nutné předložit odběrovou poukázku na kompostér, kterou obdržíte po podpisu smlouvy o výpůjčce. Dále bude nutné prokázat se uzavřenou smlouvou o výpůjčce.

Ta pro Vás bude připravena k podpisu na Obecním živnostenském úřadě (OŽÚ) Městského úřadu Blovice (Hradišťská 148, 336 01  Blovice, 1. patro) v termínu od 16.08.2021 do 27.10.2021 v úředních hodinách OŽÚ. Samotný text smlouvy je k dispozici v příloze, do tištěné podoby smlouvy je možné nahlédnout na desce OŽÚ před budovou Hradišťská 148, 336 01  Blovice, popř. v podatelně Městského úřadu Blovice, Masarykovo náměstí 143, 336 01  Blovice.

Text smlouvy je s ohledem na dotační titul neměnný. Při podpisu smlouvy bude nutné mimo jiné doplnit katastrální území a parcelní číslo pozemku, na kterém bude kompostér umístěn. Pokud žadatel není vlastníkem nebo spoluvlastníkem pozemku, na kterém bude kompostér umístěn, musí k podpisu smlouvy doložit prostý souhlas vlastníka dotčeného pozemku s umístěním kompostéru a kopii nájemní smlouvy.

návod jak sestrojit kompostér

jak kompostovat