Poděkování respondentům ankety a další informace

logo eu

Aktuálně z projektu k rozvoji sociálních služeb na Blovicku

V souvislosti s projektem „Realizace komunitního plánování sociálních služeb na Blovicku“, bylo možné se formou ankety zapojit do průzkumu, kterým byl zjišťován názor obyvatel všech obcí na Blovicku na sociální problematiku v regionu. Anketa byla k vyplnění v tištěné formě i online do 15.11.2020. Nyní jsou Vaše odpovědi zpracovávány a po vyhodnocení budou výstupy zveřejněny na tomto webu.

Děkujeme vám všem, kteří jste se do průzkumu zapojili a anketu „Pomozte zlepšit sociální služby na Blovicku?“ jste vyplnili a odeslali.

Poděkování patří také zástupcům všech obcí a poskytovatelů sociálních služeb, kteří se na šíření informací o anketě a sběru odpovědí podíleli.

Současně Vás chceme informovat, že v této době, kdy je vyhlášen nouzový stav a setkávání osob je omezeno, se vedle vyhodnocování anket věnujeme tvorbě socio-demografické analýzy regionu Blovicka, analýzy poskytovaných sociálních služeb a jejich zdrojů a analýzy potřeb poskytování sociálních služeb.

O termínu společného setkání i setkání pracovních skupin u kulatých stolů, budete po novém roce informováni prostřednictvím webových stránek obcí případně i prostřednictvím obecních zpravodajů.

V případě, že si chcete zajistit zasílání informací o projektu na Vaši e-mailovou adresu, máte dotazy či náměty k projednání nebo se do plánování sociálních služeb chcete v budoucnu také aktivně zapojit, obraťte se na níže uvedený kontakt.

Za celý tým realizátorů projektu Vám přeji hezké prožití vánočních svátků ve zdraví a pokoji.

PhDr. Blanka Kohoutová, koordinátorka projektu

telefon: 607 158 192, e-mail: blanka.kohoutova@cpkp.cz

Centrum pro komunitní práci západní Čechy

Americká 29, 301 00 Plzeň