Oznámení o možnosti letní brigády

Oznámení o možnosti letní brigády

Město Blovice oznamuje, že se přijímají přihlášky zájemců o letní brigádu

výběr vstupného na přírodní koupací biotop.

Jedná se o sezónní pracovní pozici, tj. na dobu určitou v období červenec – září, na dohodu o provedení práce, jen pro uchazeče starší 18 let, hmotná odpovědnost, výdělek 100 Kč/ hod hrubého. Pracovní doba 6 hodin denně (ranní, odpolední). Práce je vhodná pro studenty, důchodce, matky na RD.

Písemná přihláška uchazeče bude obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, datum a podpis uchazeče, telefonní spojení.

Písemné přihlášky zašlete na adresu:

Městský úřad Blovice, Masarykovo náměstí 143, 336 01 Blovice nebo osobně v podatelně MěÚ.

Obálku označte nápisem „Letní brigáda – biotop“.

Kontaktní osoba: Jitka Čejková, tel.: 371 516 171, mail: jitka.cejkova@mublovice.cz.

Nástup možný od 1. 7. 2019, případně dle dohody.

Bc. Robert Zelenka

starosta