Obsah

Studie dopravního napojení průmyslové zóny ve Fügnerově ulici na ulici Poplužní - aktualizace

Typ: ostatní

Představujeme veřejnosti studii dopravního napojení průmyslové zóny ve Fügnerově ulici na ulici Poplužní. Město Blovice má zpracovanou projektovou dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení od společnosti Zítek - IP projekt s.r.o. Ing. Petra Zítka. Realizace stavby samotné se předpokládá v roce 2019. Celkové náklady by neměly přesáhnout 12,5 mil.Kč.

Předběžný hrarmonogram:

Veřejná zakázka na zhotovitele stavby  1 - 2/2019

Realizace stavby 4-10/2019

Stavba přinese nejen kapacitní dopravní napojení průmyslové zóny, ve které se rozvíjí aktivity zejména firmy Prominent Systems spol. s r.o., ale i dalších subjektů. Vybudujeme tímto prodloužení Fügnerovy ulice s napojením na ulici Poplužní křižovatkou ve tvaru T. Prodloužená ulice dopravně zklidní část Blovic, zejména ulic Tržní a Fügnerova.

studie zde ke stažení

Ing. Michal Hodek