Oznámení o možnosti letní brigády

Oznámení o možnosti letní brigády

Oznámení o možnosti letní brigády

Město Blovice oznamuje, že se přijímají přihlášky zájemců o letní brigádu

výběr vstupného na přírodní koupací biotop.

Jedná se o sezónní pracovní pozici, tj. na dobu určitou v období červen – září, na dohodu o provedení práce, jen pro uchazeče starší 18-ti let, hmotná odpovědnost, výdělek 70 Kč/ hod hrubého. Pracovní doba 6 hodin denně (ranní, odpolední). Práce je vhodná pro studenty, důchodce, matky na RD, uchazeče o zaměstnání v evidenci ÚP (bez hmotného zabezpečení).

Písemná přihláška uchazeče bude obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum a podpis uchazeče, telefonní spojení.

Písemné přihlášky zašlete na adresu:

Městský úřad Blovice, Masarykovo náměstí 143, 336 01 Blovice nebo osobně v podatelně MěÚ.

Obálku označte nápisem „Letní brigáda – biotop“.

Nástup možný od 1. 6. 2017, případně dle dohody.

Jan Poduška

starosta

Oznámení o nabídce brigády ve formátu PDF - zde ke stažení

Vytvořeno: 11. 5. 2017