Studie dopravního napojení průmyslové zóny ve Fugnerově ulici na ulici Poplužní

Studie dopravního napojení průmyslové zóny ve Fugnerově ulici na ulici Poplužní

Představujeme veřejnosti studii dopravního napojení průmyslové zóny ve Fugnerově ulici na ulici Poplužní. Studie byla vypracována firmou Zítek - IP projekt s.r.o. Ing. Petra Zítka. Město Blovice v nejbližší době vyhlásí veřejnou zakázku na vypracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení, jejíž dokončení se předpokládá do června 2018. Realizace stavby samotné by mohla být dle finančních možností města v roce 2019 až 2020. Celkové náklady by neměly přesáhnout 20 mil.Kč.

Stavba přinese nejen kapacitní dopravní napojení průmyslové zóny, ve které se rozvíjí aktivity zejména firmy Prominent Systems spol. s r.o., ale i dalších subjektů. Vybudujeme tímto prodloužení Fugnerovy ulice s napojením na ulici Poplužní křižovatkou ve tvaru T. Prodloužená ulice dopravně zklidní část Blovic, zejména ulic Tržní a Fugnerova.

studie zde ke stažení

Ing. Michal Hodek